Neuveriteľné! To, čo odpískal hlavný arbiter zápasu posledného kola španielskej ligy medzi FC Barcelonou a Eibarom, nemá obdobu. Reč je o udalosti zo 70. minúty tohto stretnutia, v ktorom Jordi Alba spadol na zem po zakopnutí o trávnik.Zakopnutie sa zmenilo na pokutový kop. Ten však Messi (spravodlivo) za stavu 1:2 nepremenil. Barcelona napokon zaslúžene zvíťazila 4:2, veď nebyť zahodených šancí, mohli sme sa v pokoji dočkať aj výsledku 8:2 či 10:2. Suárez zahodil dve tutovky, Messi, Neymar, Iniesta či Busquets po jednej.

Barcelone ale víťazstvo napokon nie je nič platné, pretože nezaváhal ani Real Madrid, ktorý tak domov privezie titul po piatich sezónach. Skončil pred ňou o tri body.

Tento okamih však ostane nezabudnutý:

VIAC ŠPORTU nájdete na Sportovymagazin.sk >>> TU

Foto/Video: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Martin F
Chalan, ktorý vyrastal v byte oproti futbalovému štadiónu v meste so športovým duchom - v Dubnici nad Váhom. Milujem šport, najmä futbal, v telke nepohrdnem ani tenisom, basketbalom, hokejom ... a posledný rok som sa stal tak trochu závislý na šípkach. Život si taktiež neviem predstaviť bez rockovej/metalovej hudby. ... a samozrejme bez vtipov a srandy, ktorú veľmi nerád kazím a nemám problém si robiť ju ani sám zo seba