Ďakujeme vede za nové poznatky z oblasti vzťahov a randenia. Obzvlášť, keď prinesie tak pozitívnu správu pre pánov tvorstva, akou je táto. Podľa vedcov by ste totiž mali kvôli neskutočne blahodárnym vplyvom na zdravie vymeniť svoju “starú” za mladší model. Ľudia vo všeobecnosti majú tendeciu vyberať si partnerov v im príbuznom vekovom rozpätí. To je úplne v pohode, pokiaľ ste na strednej alebo si užívate život na výške. Ak sa ale tohto modelu výberu partnerky drží aj muž vo vyššom veku, hrozí mu, že si nepožije na tomto svete tak dlho ako kamoš, ktorý randí výhradne so žubrienkami.

Výskum založený na dátach spoločnosti OKCupid potvrdil, že pokiaľ ženy si zvyčajne vyberajú partnera, ktorý má podobný vek ako ony samotné, muži idú nonstop po dvadsiatkach. A to, že vôbec nerobia zle, keď chcú mať po svojom boku mladý pekný zadoček, potvrdzujú aj výskumy z mnohých rozdielnych zdrojov.

Podľa nich vraj muži s mladšími partnerkami žijú dlhšie ako tí, ktorí sa usadia so staršou ženou. Dokonca sú aj zdravší a v lepšej kondičke. Je to však logické, pretože mladej žabe musíte (v posteli) stíhať, pokiaľ čo so starou ropuchou môžete kysnúť na gauči a popíjať fľaškové. Motivácia starať sa o svoj zovňajšok a zdravie je teda pri mladej pipke oveľa vyššia a na to netreba ani vedecké výskumy, stačí zdravý chlapský rozum.

Zdroj: maxim.com | Foto: giphy

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Goldie
Nenápadne preniká do sveta "pánov tvorstva". A že to je riadna výzva, to vie už od začiatku...