Auto je súčasťou každého z nás, buď o ňom snívame alebo náš sen už parkuje v garáži. Ak sa však neviete rozhodnúť, pomôcť vám môžu aj znamenia zverokruhu. Aký typ auta sa hodí vám?

Baran

Baran je plný temperamentu a miluje čokoľvek, čím sa môže ukázať. Jeho kára musí tomu odpovedať, takže rozhodne nebude mať doma starú rachotinu pripomínajú vrak. Nepotrpí si na luxus, ale kvalitu. Ich auto má často červenú metalízu.

Býk

Býk miluje čokoľvek okázalé a drahé, potrebuje totiž ukázať, že na to má. Nevadí mu, že auto stálo nehoráznu sumu, ktorú iní dajú napríklad za byt. Preto sa často uchyľujú aj k pôžičkám, ak si nemôžu dovoliť auto svojich snov.

Blíženec

Blíženci milujú zmenu a rýchlosť, preto ich auto musí byť dostatočne rýchle, aby stíhalo ich tempu. Luxusné autá prenechajú pokojne iným, nepotrebujú sa predvádzať. Radšej budú všade prví, to je jediné, čo im chýba ku šťastiu.

Rak

Raci sú orientovaní na rodinu, preto ich auto musí byť dostatočne prispôsobené pre rodinný život a potreby všetkých jej členov. Preto pre nich platí, že čím väčšie, tým lepšie. Možno by rovno mali uvažovať nad dodávkou.

Lev

Lev je pánom tvorstva a rozhodne to platí aj na ceste. Rád ukazuje svoje ego, takže jeho voz musí byť naozaj reprezentatívny. Je mu jedno, ako to bude jazdiť, ale hlavne nech to vyzerá draho. Svoje autíčko miluje nado všetko!

Panna

Poriadkumilovná Panna neznáša, keď niečo nefunguje ako má. Preto potrebujú pre seba auto, ktoré hlavne splní svoj účel. Čo na tom ako vyzerá, hlavne, že málo žerie a slúži.

 Váhy

Váhy majú problém si vybrať auto, po ktorom túžia. Nevedia totiž, čo chcú. Kvôli svojej nerozhodnosti často skončia aj s dvomi autami v garáži. Jedno na týždeň, ďalšie ako žihadlo na víkend.

Škorpión

Toto znamenie potrebuje neobvyklé auto, aké nemá nikto. Nenápadné, ale výkonné, ktoré posadí ostatných na zadok.

Strelec

Strelec je odolná povaha, preto sa k nemu hodí kombičko. Potrebuje totiž do svojho auta zmestiť všetko potrebné, preto mu nejaké prdítko nestačí. Ak sa v aute budú dať sklopiť sedačky a on ho bude môcť využiť aj ako spálňu, bude úplne spokojný.

Kozorožec

Kozorožec miluje od malička modrú farb. Tá musí byť aj na jeho osobnom aute. Ak sa však zaujíma o veterány, je jasné, že toto autíčko musí mať presne v tmavomodrej, podľa svojho gusta.

Vodnár

Toto znamenie rado chodí pešo, preto mu je jedno, aké auto ho dopraví niekam ďalej a ako sa tam dostane. Na presun z bodu A do bodu B mu stačí stará šunka, ktorá bude vyzerať, že sa pomaly rozpadne. Hlavne, že ide tam, kam má!

Ryby

Ryby sú citlivky, preto potrebujú autíčko, ktoré vystihne ich zapeklitú osobnosť, aj keby malo byť malé a ružové. Je im jedno, aká to bude značka, hlavne aby bolo detinské, ako je toto znamenie.

Zdroj: Extra.cz | Foto: YouTube, Pixabay.com