Včera, tesne po predstavení, sme vám priniesli detailné informácie o novom iPhone 7. Ako už býva zvykom, Apple priniesol novinky, ktoré sa teraz zdajú ako nie najšťastnejšie, no pre iných zas geniálne. Tá prvá skupinka neváhala a začala na nové technológie vytvárať vtipné paródie. Musíme povedať, že adekvátne paródie, ale, samozrejme, jednu strelu schytal aj Samsung. :)iPhone nehorí

“Nový iPhone 7 neexploduje” – zrejme tušíte, na čo narážajú, na najnovší Samsung Note, ktorý vraj pri nabíjaní vybuchol. Vraj, pár dní pred predstavením iPhonu.

apple-1

Strácanie slúchadiel

“Stratil som jedno slúchadlo AirPod už pri pohľade na obrázok” – pravda, bezdrôtové slúchadlá do uší sú štýlové, ale šanca, že ich stratíte? Obrovská!

apple-2

Nostalgia

“Iba deti z 90-tych rokov si budú pamätať”, aké to bolo mať v telefóne klasický úžasný 3,5 mm konektor, do ktorého ste pripojili akékoľvek slúchadlá.

apple-4

Vždy zamotané

“Dnešné deti nebudú poznať”, aké to je mať zamotané slúchadlá vždy, keď ich chcete použiť. Aspoň sme sa učili trpezlivosti.

apple-5

Slúchadlo či fén?

“Predstavujeme nové Apple slúchadlá” a hľa, fén. Podoba slúchadiel so sušičom vlasov je viac než podozrivá!

apple-3

Zdroj: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Jakub
Sleduje témy, ktoré hýbu svetom. Žije autami, technikou, ženami. Žije na webe a prináša informácie o všetkom, bez čoho sa žiaden náš čitateľ nezaobíde.