O prostitúcii sa hovorí, že je najstarším remeslom a aj v dnešnej dobe stále fungujú rôzne “nevestince” či “verejné domy. Tie majú stále svojich návštevníkov. V tomto vtipe je jedným z nich aj obyčajný murár, ktorý však nakoniec chcel niečo úplne iné, ako by sa spočiatku mohlo zdať. 

Čo sa stane, keď príde murár do bordelu

Príde murár do bordelu, nabehne na recepciu a spustí: „Dobrý deň, ja by som potreboval černošku na hodinku.” Majiteľ odpovedá: „Je mi ľúto, ale černošky v ponuke nemáme.” 

Murár sa nedá odradiť a stále trvá na svojom. Dokonca tvrdí, že za ňu zaplatí čokoľvek. Majiteľ teda prikývne a černošku mu po niekoľkých telefonátoch zoženie. Keď príde do bordelu, murár si ju ihneď berie na izbu.

Na izbe murár okamžite spustí: „Vyzleč sa, otoč sa ku mne zadkom a roztiahni si ju.” Žena poslúchne a urobí, čo od nej žiada. Murár sa poďakuje a zrazu odchádza. Černoške to však nedalo a tak sa ho rýchlo opýta: „A to je akože všetko? Nič viac nebude?”

Murár na ňu nechápavo pozrie a odpovedá: „Moja zlatá ja teraz robím čierne kachličky a len som chcel vidieť, ako tam bude pasovať ružová špárovačka…”

Foto: Manmagazin

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.