Nebojte sa, my vieme, že na Slovensku nie je žiaden americký Halloween, ale Dušičky. Ale niektoré tradície, ako halloweenska párty sa nám celkom pozdávajú. Niekedy však táto párty nie je tak nevinná, ako sa na prvý pohľad zdá. Ako to teda dopadne, keď chce žena nachytať svojho muža pri nevere na Halloween?

VTIP: Keď žena chce nachytať svojho muža pri nevere na Halloween

Manželský pár bol pozvaný na halloweensku párty. Žena však mala veľké bolesti hlavy, preto povedala svojmu mužovi, aby sa šiel zabaviť na párty sám. Na jej veľké prehováranie sa rozhodol, že pôjde teda nakoniec sám.

Žena si medzitým zobrala tabletku proti bolesti a ľahla si do postele. Po hodine boli odrazu bolesti hlavy preč, preto sa rozhodla, že nakoniec na párty pôjde. Keďže jej muž nevedel, aký kostým si kúpila, pomyslela si, že by bolo zábavné takto si overiť jeho vernosť.

Ako prišla na párty, ihneď zbadala svojho muža, ako si to užíva naplno na parkete so ženami. “Ja ti dám!” pomyslela si žena a povedala si, že svojho muža potrápi.

Priblížila sa teda k nemu a začala ho zvádzať. Muž jej hneď podľahol, lebo poznala všetko, čo mal rád. Po krátkom čase jej zašepkal do ucha neslušný návrh a obaja si šli dobre zat*tkať do auta.

Žena sa krátko pred polnocou rozlúčila s mužom, ktorý vôbec netušil, kto je. Doma svoj kostým dobre schovala a celá natešená čakala na príchod manžela, aby mu to pekne osladila. “No, čo? Ako bolo na párty?” spýtala sa sladko.

On jej na to: “Ale, vôbec nič také. Veď vieš, keď nie si so mnou, neviem si to užiť.”

Žena sa s veľkým úsmevom pýta: “A aj si si zatancoval?”

“Nie, ani raz. Keď som prišiel rovno som šiel hrať s chalanmi poker do kuchyne. Ale to by si neverila, čo sa stalo kamarátovi, ktorému som požičal svoj kostým…”

Foto: Manmagazin.sk, Giphy.com