Slovenský seriál Susedia pozná asi každý z vás a jednou z jeho hlavných hrdiniek je krásna herečka Viki Ráková. Tá nikdy nepatrila k ženám, ktoré by sa zvykli odhaľovať pred objektívom, ale nedávno urobila výnimku. A je to veru poriadne horúci pohľad!

Viki Ráková je slovenská herečka, ktorá začínala v divadle, neskôr sa objavila v seriáloch ako Susedia či Panelák. Najmä v sitkome Susedia sa z nej stala herecká hviezda, ktorá si získala sympatie mnohých Slovákov. Jej profil na Instagrame sleduje 10 tisíc ľudí a v rámci pribehu na Insta Stories zazdieľala fotku samej seba iba v plavkách. Nezvykne sa odhaľovať často, ale tento záber je jasným dôkazom, že “Ildikó” pod šatami skrýva naozaj postavičku ako vínko. Len pre úplnosť dodávame, že práve dnes 15. marca 2019 oslavuje krásna bruneta 38 rokov a v mene celej redakcie jej prajeme všetko najlepšie.

Viki Ráková

Spomínanú fotku nájdete –TU–

Foto: Instagram/Rak.viki.rakova

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tomino
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D