Všetko najlepšie k MDŽ. V tomto duchu sa niesol jeden z posledných príspevkov slovenskej speváčky Dary Rolins na sociálnej sieti Instagram. Dara ale nezabudla potešiť ani pánov, keď odhalila svoje ukážkové krivky!

Dara Rolins je známa slovenská speváčka, ktorú na Instagrame followuje takmer 520 tisíc ľudí. Slávna blondína počas včerajšieho sviatku MDŽ nezabudla na svoje sledovateľky a poslala im na Instagrame odkaz: „Milé ŽENY, žienky, dievčatká, sestry, DÚHY🌈:)) Čo najvrúcnejšie gratulujem k dnešnému MDŽ🌸!!! Nech sme my všetky zasypané výlučne kvetmi, v zajatí tých najkrajších emócií, naplnené láskou a šťastím. K tomu nám dopomáhaj osud, naše rodiny a schopnosť prežiť každé zemetrasenie.“ Súčasťou tohto blahoželania bola aj fotka, na ktorej Dara Rolins ukázala, aké TOP krivky skrýva pod oblečením a na svoje si tak prišli aj páni. Aha!

Dara Rolins

Spomínanú fotku nájdete –TU–

Foto: Instagram/DaraRolins

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tomino
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D