Celých šesť kôl trval zápas medzi dvoma rapermi, ktorí majú v Čechách a na Slovensku tisíce fanúšikov. Český zástupca Marpo v ňom nakoniec slovenského rapera Rytmusa porazil na body. Po zápase však vydal na svojom instagramovom profile prekvapivé vyhlásenie! 

V prvej polovici zápasu bol Marpo jednoznačne lepší a najmä v druhom kole Rytmusa poriadne pritlačil. Ten bol trikrát odpočítavaný a zdalo sa, že Marpo stretnutie predčasne ukončí. V ďalších kolách sa však pozbieral a duel sa vyrovnal. V niektorých momentoch sa dokonca zdalo, ako keby Marpovi dochádzali sily, čo Rytmus využil na pár tvrdých úderov. Český raper po zápase na Instagrame vysvetlil situáciu, ktorá sa diala od polovice tretieho kola.

Marpo sprvu poďakoval všetkým fanúšikom, ktorí zápas sledovali. Veď v O2 aréne bolo podľa oficiálnych vyjadrení plno, čo znamená viac ako 17 000 divákov a ďalšie desiatky tisíc to sledovali prostredníctvom internetu a televízie. Potom prekvapil svojimi slovami o tom, že priblížne pred dvoma mesiacmi utrpel na tréningu zlomeninu štyroch rebier a s jeho účasťou na zápase to vtedy vôbec nevyzeralo ružovo. Dokonca hrozilo, že vôbec nenastúpi!

O zápase povedal, že prvé tri kolá prebiehali podľa jeho predstáv, no po jednom z úderov začal mať pocit, že má zlomenú ruku. Tú mal údajne “načatú” už z tréningov. Práve preto sa mu v ďalšom priebehu horšie boxovalo, no aj napriek bolesti to dotiahol do víťazného konca. V závere svojho vyjadrenia vyjadril poďakovanie a rešpekt svojmu súperovi Rytmusovi a prirovnal zápas k šialenstvu, aký vyvolávajú Majstrovstvá sveta v hokeji. To, ako jeho opuchnutá ruka vyzerala po zápase, zdokumentoval aj na fotografii, ktorú si môžete pozrieť nižšie.

Foto: Instagram/Sport24sk, Instagram/McMarpo