Včera sa (bohužiaľ) na našich obrazovkách po prvýkrát objavil ďalší jojkársky skvost s názvom Super Karaoke. V pilotnej epizóde sa v “taxíku” Sveťa Malachovského objavil samotný kráľ presladených slovenských hitoviek, na ktoré sa zrejme nechytá ani kultové Despacito!Ako je už zrejme všetkým jasné, naša komerčná televízia sa snaží napodobniť mimoriadne úspešné Carpool Karaoke s Jamesom Cordenom, ktorý svetoznáme celebrity vyváža po uliciach Los Angeles. V prvej časti moderátor Sveťo Malachovský akože “len tak” zavolá Ďuricovi či zahrá kamoškovi na svadbe a 30 minút čistokrvného utrpenia nasýteného trápnym humorom môže začať!

Napriek tomu, že Ďurica má na svedomí infantilné “ušné cinkulárky” ako Mandolína, Neľutujem či Spolu, do taxíka nastúpil ako nasilu vtipný gangster s otravným bratislavským slovníkom. Samozrejme, musela nasledovať silno motivačná debata o tom, ako sa superstárista zabudnutý 9 rokov dostal “zdola hore” napriek tomu, že výhru v prestížnej šouke mu vyfúkla Katy Koščová.

Ing. “Mandolína” sa stihol pochváliť aj tým, že je vyštudovaný bezpečnostný technik, no napriek tomu si zvolil “spevácku kariéru”, a tak prezradil aj to, ako hviezda tohto formátu trávi rána. Vysvitlo, že Ďurica občas vypne “cinkulárku” a sprzní Rytmovu hudbu svojim hip-hopovým flow-om hodným céčkového rapera Rokka. “Highlight” večera prichádza vo chvíli, keď slovenský “kráľ popu” zahlási, že chalanom z kapely musí nosiť na spanie štuple do uší, lebo “chrápe”… chalankovi zrejme stále nedošlo, o čo tu ide.

Nuž a vo chvíli, keď si Mr. “Despacito” začne dávať ťukesy s nadržanými 15-nástkami, ktoré “akože” nevedia predýchať, že stopli slovenského Luisa Fonsiho, som si uvedomil, že po zapnutí tohto odpadu som sa fajnovo opustil a ďalej to už asi nedám…

Ukážky z relácie Super Karaoke

 

Zdroj/Foto: joj.sk, giphy