Smrť legendárnej rapovej superstar menom Tupac Amaru Shakur alias 2Pac je pre ľudí po celom svete stále jednou veľkou neznámou. Vraha sa dodnes nepodarilo odhaliť, a tak sa nie je čomu diviť, že teórie o jeho možnej identite rastú ako huby po daždi.

Jedným z najnovších dohadov je, že za vraždou rapera Tupaca stojí populárny herec a spevák Will Smith. Možno sa vám to momentálne zdá smiešne, no po vysvetlení faktov naberá táto domnienka na realite.

Prvoradým dôvodom, prečo by mal byť Will Smith hlavným podozrivým, je jeho žena Jada Pinkett Smith, ktorá bola známemu raperovi už od malička veľmi blízka. Ten sa o nej neraz vyjadril ako o múze svojho srdca. Čiže ak by 2Pac nezomrel tak skoro, je otázne, koho manželkou by sa stala.

Ďalšou z príčin by mal byť 2Pacov raketový štart vo filmovom priemysle a predpovede svetových režisérov o tom, ako ďaleko to raz môže dotiahnuť. To sa určite taktiež nepáčilo Willovi, ktorého pomyselná hollywoodska hviezda by v raperovom tieni možno nežiarila tak jasno ako dnes.

Či už teórii veríte alebo nie, je na vás, no určite je veľmi zaujímavá.

Zdroj: unilad.co.uk | Foto: Giphy, Imdb

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.