Slovenský raper Majk Spirit len nedávno vydal svoj tretí štúdiový album s názvom Nie som tu náhodou, ktorý v súčasnosti promuje na koncertoch. Teraz sa fanúšikom pochválil, na akom aute jazdí!

Majk Spirit sa koncom minulého roka stal novou tvárou spoločnosti Hílek Holding. Práve túto firmu označil na svojom poslednom instagramovom poste, kde fanúšikom ukázal, na akom aute jazdí. Ide o moderný Volkswagen Arteon. K snímke Majk napísal: „Dva byty a dom a žijem v aute, čo ti poviem starý: Život je jazda.“

Volskwagen Arteon je 5-dverový automobil, ktorý sa stal nástupcom kultového modelu Passat. Je radený do kategórie vyššej strednej triedy a prvýkrát bol predstavený v marci 2017. V súčasnosti sa cena nových Arteonov pohybuje na úrovni zhruba 40 tisíc eur, ale všetko samozrejme záleží od výbavy a motorizácie.

K dispozícii sú tri naftové variácie s obsahom 2.O a o výkone 150, 190 alebo 240 koní. Taktiež tri rôzne druhy možno nájsť v benzínovej ponuke. Sú to motory s obsahom 2.0 (190 alebo 280 koní) a najslabší benzínový agregát s obsahom 1.5 a s výkonom 150 koní.

Volskwagen Arteon test

Zdroj: Instagram, Wikipedia.org | Foto: Instagram/Majkspirit, Instagram/Hilekaspol| Video: YouTube/Rasto Chvala Garaz TV