Nádejná hviezda slovenského futbalu Vladimír Weiss včera svojím príspevkom na sociálnej sieti, v ktorom priznal vážne zranenie, šokoval všetkých športových fanúšikov. Hrozí mu totiž, že sa so zeleným trávnikom bude musieť na dlhší čas rozlúčiť. Zdá sa, že situácia je kritická!Dĺžka liečenia pritom nie je známa, no podľa slov samotného hráča je jasné, že momentálne prežíva neľahké obdobie. Napriek tomu verí, že sa dostane čo najrýchlejšie do formy, aby sa mohol k futbalu vrátiť čím skôr.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

“Mám zlé správy. Magnetická rezonancia odhalila pretrhnutý krížny väz v ľavom kolene. Stále tomu nemôžem uveriť. Som však toho názoru, že sa všetko deje pre akýsi dôvod. Urobím všetko pre to, aby som sa vrátil na trávniky čo najskôr,” posťažoval sa mladý futbalista.

Vladov príspevok na Twitteri

futbalista Vladimír Weiss ťažké zranenie

slovenský futbalový reprezentant Vladimír Weiss sa ťažko zranil

VIAC ŠPORTU nájdete na SportovyMagazin.sk — TU

Zdroj/Foto: Twitter, Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Belleville
Som obyčajný chalan s nabrúseným jazykom, ktorého najväčším plusom je úprimnosť. Nie každý ju však znesie... O to viac ma baví riešiť veci tu a teraz. Nikdy sa nevzdávam a verím, že svetu bude raz vládnuť práve úprimnosť. „Neúspech je len šanca začať znova, tentokrát o niečo rozumnejšie.“ (H. Ford)