Mať krásny veľký dom či dokonca aj vilu, o tom sníva určite väčšina z nás. Ale čo tak vlastniť rovno vilu Mika Tysona v Las Vegas? To už by teda bolo niečo. Luxus, aký sa tak často nevidí a navyše je momentálne na dosah! 

Veľkolepú nádheru Iron Mike, ako si ho už fanúšikovia premenovali, predáva za 1,5 milióna dolárov. Nový majiteľ získa jej kúpou objekt s celkovou rozlohou 540 metrov štvorcových, čo nie je vôbec málo. Interiér domu je skutočne veľmi priestranný a proporčne výborne riešený. Človek by sa tam skutočne nemal na čo sťažovať. Jedine tak na to, že by nevedel, ktorú z 5 luxusných kúpelní si má vybrať. Či tú, kde sú sprchy tak veľké, že sa do nich pokojne zmestí aj 12 osôb, alebo skôr tú s obrovskou vaňou, v ktorej sa vykúpu naraz 3 osoby.

Rovnako nie je núdza ani o počet spálni. Vo vile je ich celkovo 5, takže budúci majiteľ sa určite nemusí obávať toho, že by jeho hostia nemali na oslavnej kolaudácii kde prespať. Aby sme ale nezabudli na exteriér, v záhrade sa nachádza aj krásny veľký bazén, pri ktorom tečie fontána.

Ak však nad kúpou stále váhate, možno vás presvedčí meno vášho potenciálneho budúceho suseda. Nie je ním nikto iný než Mike Tyson. Dôvod predaja vily je totiž Mikeova kúpa ešte väčšieho domčeka za 2,5 milióna dolárov v jej neďalekej blízkosti. Takže  🙂

Vila Mika Tysona

Vila Mika Tysona

Vila Mika Tysona

mike tyson 2 mike tyson mike tyson house mike tyson 10 mike tyson 9 Mike Tyson

Vila Mika Tysona Záznam na celú obrazovku 21.3.2016 144413

Zdroj: freshmagazine.eu   Foto: pinterest, twitter