Aj vy patríte k tým, ktorí tvrdia, že rozbehnúť vlastný biznis je náročné a vyžaduje si to príliš veľa energie a času, ktoré popri súčasnom zamestnaní akosi postrádate? Áno, v podstate máte pravdu, no nie úplnú. Dá sa to totiž aj inak a všetko vám bude trvať iba zanedbateľných 24 hodín! Neveríte? S ready-made spoločnosťou to možné je!

Ak sa bojíte niekoľkohodinových čakaní v radoch niekde na úradoch, kým svoju firmu zapíšete a rozbehnete tak, aby to bolo všetko podľa platnej legislatívy, ready-made spoločnosť vás od týchto starostí úplne odbremení. Celý princíp totiž spočíva v tom, že si kúpite hotovú spoločnosť, už zapísanú v Obchodnom registri. Ide takpovediac o predzaloženú firmu, ktorá však nevyvíja žiadnu činnosť a je určená k predaju. Takto sa zbavíte všetkej byrokracie súvisiacej so založením novej firmy a môžete sa tak od samého začiatku naplno venovať svojmu biznisu.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Takýmto spôsobom si bez zbytočných papierovačiek môžete kúpiť či už s. r. o. alebo akciovú spoločnosť, pričom spoločnosti poskytujúce ready-made vedia zabezpečiť aj firmy zaregistrované k DPH a s vybavenými živnostenskými oprávneniami. Potom sa už len zmenia vami požadované údaje, podpíšu sa zmluvy a spoločnosť je vaša!