Fakt, že sa Británia rozhodla odstúpiť z Európskej únie, ste už zrejme postrehli. Za všetkým pritom stáli obyvatelia a vyhlásené referendum, ktorého sa zúčastnil rekordný počet ľudí. Medzi nimi aj Jeny Davies. Dievčina však nepatrí k tým najinteligentnejším, a tak dokonalo zapadne k svojim rovesníčkam, ktoré nevedeli odpovedať na primitívnu hádanku o veku a mene dieťaťa

Vraví sa, že ak chcú niektorí ľudia vyvolať dobrý dojem, mali by ostať ticho. V prípade Jeny to ale platí dvojnásobne. Vymenovávanie jej dôvodov, prečo hlasovala za brexit, je totiž prinajmenšom čudné. Jednoducho, čo slovo – to perla. Napokon, ak niekto hlasuje v „refeyende“, asi niečo nie je v poriadku.

Toto bol len začiatok. Jeny pokračovala futbalom: „Ak vystúpime z únie, na ďalší rok už nebudem musieť pozerať na EURO, lebo Anglicko tam už nebude,“ konštatovala. To jej priateľa Brada zarazilo. „Jeny, EURO je predsa každé 4 roky a Anglicko tam bude vždy.“ Mladá kráska sa ale nenechala rozhodiť a naďalej tvrdila, že ak Británia z EÚ skutočne vystúpi, na EURE nemá čo hľadať.

Ďalším dôvodom malo byť jedlo. Jeny totiž rada podporí domácich farmárov, nie potraviny z dovozu. Vo videu padol príklad sliepok a vajíčok z nich, ktoré Jeny rada zachová v Británii. Posledným dôvodom mali byť uzavreté hranice. „V jednom smere ma bude vystúpenie Británie z EÚ mrzieť. Ak uzavrú hranice, nebudem sa môcť ísť pozrieť do Disneylandu v Paríži.“ To opäť Brada zaskočilo: „Prečo by si nemohla?“ „Pretože hranice ostanú zatvorené,“ pokračovala Jeny. „Ale oni tie hranice nezatvoria úplne…“ „Ale zatvoria! Nebudeme sa môcť dostať do Anglicka a ani z neho. Jednoducho, ostaneme tu zaseknutí,“ zaklincovala Jeny.

Foto: Facebook.com