Páni, stresujete už keď parkuje vášho štvorkolesového miláčika do garáže vaša polovička? A ako by ste rozdýchali fakt, ak by ho parkoval neskúsený 16-ročný vodič, pre ktorého by ani múr nebol prekážkou? PS: Milovníci luxusných áut radšej nepozerať, zaplačete!

Istý 16-ročný mladík z kanadského Vancouveru využil neprítomnosť svojej mami a „požičal“si jej luxusné SUV-čko. Po tom, čo sa povozil po meste a kdesi na parkovisku narazil do ďalšieho vozidla, išiel „svoje“ krásne autíčko zaparkovať. A práve vtedy sa to všetko začalo. „Zábava“, ktorá dodnes baví celý svet.

Keď mladík vstupoval do garáže, viditeľne neodhadol ten správny uhol vjazdu a ľavým bokom vozidla sa oprel o múr. Skúsený vodič by určite v takejto situácií pomaličky auto vycúval a vošiel do brány väčším oblúkom. No náš chalanisko zvolil iný postup a múrom sa nedal vôbec odradiť. Niekoľkokrát doň vrazil, veď snáď ho prerazí.

Nakoniec sa mu to aj podarilo, no škody, ktoré na luxusnom SUV-čku spôsobil, chytia za srdce každého automobilového fanatika, veď posúďte sami.

Zdroj/foto: YouTube.com