V hlavnom meste Indonézie čakalo pre miestnych na billboardoch v centre mesta naozaj netradičné prekvapenie. Počas bežného pracovného dňa sa totiž na najväčšej obrazovke v Jakarte začalo z ničoho nič premietať japonské péčko!V obyčajné piatkové popoludnie sa v hlavnom meste Indonézie znenazdajky začalo na obrovskom billboarde v centre mesta vysielať japonské péčko! Posteľné hrátky pre dospelých boli pre obyvateľov Jakarty obrovským šokom a spôsobili dokonca dopravné zápchy, pretože šoféri zostali stáť a s úžasom hľadeli na veľkoplošný billboard o veľkosti 4×6 metra. Vysielanie japonského péčka trvalo niekoľko minút a vyplo sa až potom, čo desiatky ľudí kontaktovali tamojšiu políciu.

verejné vysielanie péčka Jakarta

Spoločnosť, ktorá billboard vlastní, odmieta akúkoľvek spojitosť s týmto incidentom a je vysoko pravdepodobné, že za tým stojí skupina hackerov. V Indonézii je péčko zakázané a erotika je tu vo všeobecnosti obrovským tabu. Miestne úrady dokonca momentálne likvidujú štvrť Jakarty, ktorá je známa svojimi erotickými salónmi a množstvom prostitúok. Tento incident by mohol byť pokojne narážkou práve na túto likvidáciu, ale to sú už len dohady. Každopádne, obyvatelia Jakarty sú týmto verejným vysielaním japonského péčka maximálne pohoršení a volajú po dolapení vinníkov.

verejné vysielanie péčka Jakarta

Verejné vysielanie japonského péčka v Jakarte

Video: Twitter.com | Foto: Jakarta.coconuts.co, Twitter.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D