Na zápas pohárovej futsalovej súťaže Viva Cup v ukrajinskom Charkove asi rozhodca len tak ľahko nezabudne. Vyvŕšil sa totiž na ňom tréner jedného z mužstiev.Všetko sa to odohralo po tom, čo Vasilij Chemichko po druhej žltej vytiahol červenú kartu pre hráča PVM. Trénerovi Romanovi Peradzemu sa to nepáčilo a stratil nervy. S nadávkami sa rozbehol za rozhodcom a presne mierenými údermi do hlavy ho zrazil k zemi. Ranu mal poriadnu a v boxerskom ringu by sa určite nestratil, na futsalovom ihrisku ale takéto správanie nemá opodstatnenie, a to ani v prípade, ak bola červená karta udelená neopodstatnene.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU — 

Zápas v Charkove bol po tomto brutálnom incidente ukončený a Peradzeho diskvalifikovali až do konca sezóny. Údajne to nebolo po prvý raz, čo trénera PVM potrestali za útok na rozhodcov, podobný prípad bol riešený aj v roku 2014.

VIAC ŠPORTU nájdete na SportovyMagazin.sk — TU

Zdroj: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Teo
Riadim sa heslom ,,Ži a nechaj žiť". Ako každý správny Vodnár potrebujem slobodu, neznášam mantinely a obmedzenia každého druhu. Svoj vesmír si neviem predstaviť bez rodiny, priateľov, psa, prírody, kníh, dobrej kávy, postele a počítača. Ak by nebol počítač, postačí aj pero a papier.