Gigi Hadid útok v Miláne

Krásna topmodelka Gigi Hadid na nedávnej módnej akcii v Miláne previedla, že nie je len krehkým žieňaťom, ktoré sa nevie brániť. Pri odchode do auta ju totiž zozadu napadol neznámy muž a zdvihol ju do vzduchu. Kráska sa však nedala a útočníka spacifikovala!Svetová topmodleka Gigi Hadid bola v Miláne pri odchode do auta zozadu napadnutá neznámym mužom, ktorý ju zdvihol do vzduchu. Aké s ňou mal následné plány, to už sa nikdy nedozvieme, pretože krásna Gigi zachovala duchaprítomnosť a útočníkovi poriadne naložila. Ten vzal okamžite nohy na plecia a utiekol, pričom ho sprevádzali nahnevané nadávky 21-ročnej modelky.

Neskôr sa ukázalo, že neznámym útočníkom bol autor mnohých prankov Vitalii Sedyauk, ktorý chcel svojím útokom poukázať na to, že svetové modelky by mali byť talentované dievčatá a nie také, ktoré si získali slávu na Instagrame. Každopádne jeho úmysel mu nevyšiel a z ich vzájomnej konfrontácie vyšla víťazne krásna Gigi Hadid.

glam files / @patrickta @jennifer_yepez @nailsbymarysoul

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on

Kisses to all 9M (🙀) of you! Always grateful.

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on

Video: YouTube.com | Foto: Instagram.com, YouTube.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D