V nedeľu 14. mája sa na Ukrajine konalo finále pesničkovej súťaže Eurovízia 2017. Diváci si okrem talentovaných spevákov mohli „vychutnať“ aj jedno malé obohatenie programu – počas vystúpenia ukrajinskej interpretky Jamal sa na pódiu objavil pranker Vitalii Sediuk a v priamom prenose si pred očami publika stiahol gate.    

Ukrajinec Vitalii Sediuk nie je vo svete šoubiznisu neznámym týpkom. Nepreslávili ho však hudobné či herecké úspechy, ale kontroverzné útoky na celebrity. Vitalii je doslova postrachom celebrít, pretože sa z ničoho nič objaví tam, kde ho nečakajú, a privádza ich do rozpakov či dokonca až do zúfalstva. Vlani si napríklad počkal na Kim Kardashian, keď v Paríži vystupovala z auta, a snažil sa ju pobozkať na zadok. Čiastočne sa mu to aj podarilo, väčšiemu trapasu už stihli zabrániť bodyguardi.

Ukrajinský prankista si tak nemohol nechať ujsť ani finále Eurovízie, v ktorej bol opäť jeho cieľom nejaký ten škandálik. Pozrite sa, o aké spestrenie programu sa divákom aj talentovanej speváčke Jamal z Ukrajiny postaral.

Video si môžete pozrieť >>TU<<

Zdroj: YouTube