Takzvané liečivé pyramídy zažívajú v Rusku boom. Jedna, nazvaná Pyramída “Goloda” (jej tvorcom je inžinier Alexander Golod – v preklade “hlad”), sa nachádzala aj kúsok od Moskvy. Donedávna bola vyhľadávanou atrakciou, kým z nej koncom mája nezostali len trosky.Moskovský región bojoval 29. mája so silnou víchricou, pri ktorej dokonca prišlo o život niekoľko ľudí. Uragán vyvracal stromy, rúcal domy a za obeť mu padla aj spomínaná pyramída, ktorá sa nachádzala len 20 kilometrov od hlavného mesta.

Zaujímavosťou je, že mág Radmír, ktorý v pyramíde robil svoje liečivé seansy, vraj v osudné ráno cítil, že sa čosi stane. Mal údajne silnú potrebu vykonať v pyramíde očistný rituál. Akonáhle tak urobil a ľudia z objektu vyšli, pyramída sa zrútila. Kňaz je presvedčený, že keby očistný rituál nevykonal, pod troskami pyramídy by určite niekto zahynul – takto sa zrútenie stavby zaobišlo bez akýchkoľvek zranení.

Pozrite si video s fascinujúcimi zábermi zrútenia pyramídy

Zdroj: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Mia
Riadim sa heslom ,,Ži a nechaj žiť". Ako každý správny Vodnár potrebujem slobodu, neznášam mantinely a obmedzenia každého druhu. Svoj vesmír si neviem predstaviť bez rodiny, priateľov, psa, prírody, kníh, dobrej kávy, postele a počítača. Ak by nebol počítač, postačí aj pero a papier.