Nikdy nepodceňujte bezdomovcov. Nielenže ich na ulicu mohla dostať nejaká tragická životná udalosť, ale môže sa za nimi skrývať i niekto, koho obdivuje celý svet. Napríklad Christiano Ronaldo.

Od zverejnenia videa, v ktorom je aktuálny držiteľ zlatej lopty prezlečený za bezdomovca, prešlo už pár mesiacov. Teraz však Ronaldo zverejnil i pohľad do zákulisia a jeho premenu na iného človeka. Ako bezdomovec si pokopkáva loptu na námestí Plaza de Callao v centre Madridu, občas sa niekomu prihovorí, no nikto z okoloidúcich mu nevenuje vyššiu pozornosť až na jedného malého chlapca. Ten si s ním s radosťou zahrá futbal nepozerajúc na to, že ide o žobráka.

ronaldoVideo: Mladý fanúšik schytal od Ronalda úder loptou. Futbalista mu následne venoval svoj dres!

Chlapcovi by sa však zrejme ani v tých najtajnejších snoch nezdalo o tom, že bude stáť zoči-voči svetovej hviezde a možno aj svojmu idolu. Keď si Ronaldo zložil dole príslušenstvo a odhalil svoju pravú identitu, ostal v šoku nielen malý futbalista, ale aj všetci prítomní, ktorí zrazu začali vyťahovať telefóny a neskrývali nadšenie, že vidia Ronalda naživo. A my sa im ani nečudujeme. 🙂

https://www.youtube.com/watch?t=221&v=8H_DSErYUZk

Foto: Youtube