Na hudobnej scéne je nový videoklip barbadoskej speváčky Rihanny k piesni Needed Me. Samozrejme, nechýbajú ani poodhalené prsia, ktorými hviezdička dráždi celý svet.

Nové video k singlu Needed Me však vôbec nie je Rihannina odhaľovacia premiéra. S ukazovaním svojich prednosti prišla 28-ročná speváčka už v minulosti, a to konkrétne v klipoch k skladbám Kiss it Better a Work.

Barbadoská hviezda sa v Needed Me pred kamerou predvádza len v priehľadnom župane. No aj napriek istej dávke lascívnosti, speváčka vo videu vystupuje ako sebavedomá a silná žena, ktorú nevydarený vzťah nepoložil na dno, ale práve naopak, dodal jej guráž na pekelnú pomstu bývalému priateľovi. V novinke sa pravidelne striedajú zábery na ňu, ako v priehľadnom župane drží zbraň či kráča striptízovým barom, kde sa nachádza aj jej ex. Celý klip sa končí výstrelmi, ktorými Rihanna zavŕši svoju pomstu.

Skladba Needed Me je ďalším singlom z Rihanninej ôsmej štúdiovky Anti, ktorý určite odznie aj spolu s ďalšími známymi hitmi na tohtoročnom svetovom turné. Počas neho sa 26. júla predstaví v pražskej O2 Aréne a 9. augusta vo viedenskej Stadthalle.

Zdroj: Youtube | Foto: diary.welikeitindie.com