Poník a ovca – už na prvý pohľad dosť bizarná kombinácia. Ak sa k tomu pridá ešte bratislavský most Apollo, groteska je na svete!

Včera si zrejme všetci vodiči, ktorí keď sa vozidlami premiestňovali cez most Apollo a zrazu uvideli ovcu s poníkom, mysleli, že sa im asi sníva. Čo by predsa na verejnom priestranstve a ešte k tomu v Bratislave, a ešte k tomu na frekventovanom moste robila ovca a navyše s poníkom?! Prítomní nad nepochopiteľnou situáciou vtipne krútili hlavami.

Ako sa však po zverejnení videa jedného z vodičov ukázalo, zvieratá cez most prechádzali so ženou, ktorej sa pravdepodobne utrhli z reťaze a následne sa rozbehli pomedzi autá. Aspoň tak to naznačuje ďalší zaznamenaný kúsok, ktorý sa vyskytol v komentári pod spomínaným videom.

Obe videá sa šíria Facebookom ako blesk a niet sa čomu čudovať. Poník s ovcou na moste Apollo sa vidí tak raz za sto rokov!

Zdroj/Foto: Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Brunes
Vtipálek, ktorý píše o všetkom možnom, čo zaujíma mladého muža. Jeho najväčšou parketou sú zábavné videjká, avšak občas sa dotkne aj nevyčerpateľnej studnice menom sex a vzťahy. Má rád módu, modernú hudbu a úplne najviac miluje Mickey Mousea. Čaká už len na svoju Minnie.