Polícia z Južnej Karolíny zverejnila video mladej ženy, ktorá bola pripútaná reťazou okolo krku o lodný kontajner na záhrade, kde bola opakovane znásilňovaná sériovým vrahom.

Kala Brown bola držaná v kontajneri dva mesiace, kým ju nezachránili ozbrojení dôstojníci. Na zverejnenom videu je vidieť, ako policajti opatrne vchádzajú cez priestor kontajneru, kde nájdu na jeho konci sedieť 30-ročnú spútanú obeť. Keď sa priblížili ku Kale, okamžite začala kričať: “Som pripútaná o stenu a na krku mám reťaz.” Aby ju mohli vyslobodiť, na odstránenie reťazí použili kliešte. Zároveň vystrašenú ženu upokojovali slovami: “Už sme tu a dostaneme vás von, ste v poriadku, sme tu”.

Počas záchrannej operácie našli inšpektori v blízkosti kontajnera tri ďalšie mŕtve telá. Keď sa Kaly kriminalisti spýtali na jej priateľa Charlieho Carvera, ktorý bol takisto nezvestný dva mesiace, povedala: “Vrah Todd Kohlhepp strelil môjho priateľa Charlieho trikrát do hrude, zabalil ho do modrej plachty, hodil ho na vlečku traktora a uzamkol ma tu, nikdy viac som už Charlieho nevidela.”

Aby sa vrah Kohlhepp zachránil od trestu smrti, priznal sa k siedmim vraždám a i k ďalšiemu znásilneniu, avšak tak či tak bol odsúdený na doživotie.

Video z policajnej akcie si môžete pozrieť >>> TU

Zdroj: mirror.co.uk | Foto: South Carolina state via AP, IBTimes UK