Pánko, ktorému život závidel asi každý chlap s guľami na tom správnom mieste, nás včera navždy opustil. Avšak po Hughovi Hefnerovi nezostala len mladá vdova Crystal Harris a štyria potomkovia, ale i množstvo krásnych vyprsených zajačikov. O tom, že smrť 91-ročného playboya zasiahla aj ich, svedčí video jednej z „jeho“ najznámejších dievčat – Pamely Anderson.

Všetky zajačiky plačú. Včera nás totiž vo veku 91 rokov opustil ich otecko, kráľ erotického priemyslu, zakladaľ najznámejšieho pánskeho magazínu Playboy Hugh Hefner. Žiaľ neskrýva ani hviezda Pobrežnej hliadky Pamela Anderson. S Hughom sa rozlúčila prostredníctvom svojho Instagramu, na ktorom zverejnila emotívne video. Inak vždy vyprsená dračica vymenila tentokrát hollywoodsky úsmev za slzy a Hefovi poslala do neba dojímavé slová:

„Bol si džentlmen, naučil si ma všetko o slobode a rešpekte. Bol si najdôležitejšou bytosťou v mojom živote. Všetci hovoria, že som bola tvoja najobľúbenejšia… som v šoku… Keď sme sa naposledy stretli, používal si chodítko, nechcel si, aby som ťa tak videla… Už si aj zle počul… Vo vrecku si mal papier, na ktorom bolo moje meno v srdiečku…,“ vyliala sa Pamela, ktorú správa zastihla v upršanom Paríži.  Príspevok uzravrela slovami: „Ďakujeme, že si urobil zo sveta lepšie miesto. Slobodnejšie a viac se*y. Bol si očarujúci, elegantný, statočný a tak zábavný. Zbohom Hef…“

Hugh Hefner

Pamela Anderson

Takto plače Pam za Hefom

https://www.instagram.com/p/BZkyhOylX6A/?taken-by=pamelaanderson

Zdroj/Foto: Instagram