V susednej Ukrajine sa odohral zaujímavý incident, pri ktorom musel byť spacifikovaný olympijský víťaz z roku 1995, Vyacheslav Oliynyk. Niekdajší šampión v zápasení totiž svojou agresivitou dával policajným hliadkam jasne najavo, že s ich tvrdeniami nesúhlasí.

Olympijský víťaz, dnes už 50-ročný Oliynyk, kedysi majster v kategórii zápasenia, sa rozhodol osláviť svoje okrúhle narodeniny tak, ako sa na správneho Ukrajinca patrí. Policajným hliadkam sa ale nepozdávala jeho jazda, preto sa rozhodli podozrivého vodiča zastaviť a preveriť prítomnosť návykových látok v jeho krvi. To ale ešte netušili, že za volantom sedí profesionálny zápasník.

Ten sa okamžite vrhol na strážcov zákona a dal im tak jasne najavo, že s ich tvrdeniami nesúhlasí a v jazde chce pokračovať. Oliynyka dokonca pri jeho agresivite nedokázali zastaviť ani donucovacie prostriedky vrátane slzotvorného spreja. Vyacheslav pokračoval so zakrvavenou tvárou v boji ďalej a údery tak lietali na všetky strany.

Až 7 mužov sa muselo na Oliynyka vrhnúť a zložiť ho na lopatky. Z cesty poputoval zápasník okamžite na policajnú stanicu, kde rozhodne mal čo vysvetľovať.

Zdroj: Youtube.com | Foto: Youtube.com