Aj napriek tomu, že jeho cena sa môže vyšplhať v prepočte až na 1400 eur, ľudia ho chcú. A to tak veľmi, že naň neváhali čakať v rade pred obchodom celý týždeň! Reč je o novom iPhone X, ktorý vyvolal doslova davové šialenstvo.

Práve v piatok 3. novembra sa tento mýtmi opradený nový telefón začal predávať v austrálskej metropole a aj v niektorých ázijských krajinách. Ľudia si kvôli tomu brali dovolenky a tí šťastnejší si neváhali zaplatiť „brigádnika“, aby dlhú frontu vystál za nich.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Niektorí chcú telefón zohnať pod stromček, preto objednávkami a rezerváciami.už v predstihu atakujú aj e-shopy. Dúfajú, že Apple dokáže enormnú požiadavku zákazníkov bez problémov splniť a predajne budú zásobované v dostatočnom množstve. Ak neveríte, že by iPhone X mohol byť skutočne takým fenoménom, pozrite sa, ako vyzeral „boj“ o prvé kúsky v Dubaji a Singapure :-).

Video: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Teo
Riadim sa heslom ,,Ži a nechaj žiť". Ako každý správny Vodnár potrebujem slobodu, neznášam mantinely a obmedzenia každého druhu. Svoj vesmír si neviem predstaviť bez rodiny, priateľov, psa, prírody, kníh, dobrej kávy, postele a počítača. Ak by nebol počítač, postačí aj pero a papier.