Vo včerajšom zápase Európskej ligy UEFA sa pre začiatkom duelu medzi portugalským Guimaraes a Olympique Marseille udiala scénka ako z akčných filmov. Niekdajšia hviezda Manchestru United Patrice Evra bola vylúčená ešte pred úvodným hvizdom!

V Portugalsku sa pred zápasom strhla mela medzi hráčmi Olympique Marseille a ich vlastnými fanúšikmi. Veľký skrat nastal v hlave Francúza Patricea Evru, ktorý jedného z nich kopol priamo do hlavy. Maďarský rozhodca Tamás Bognár tak musel udeliť červenú kartu ešte pred úvodným hvizdom do rozhodcovskej píšťalky. Následne si 36-ročný Evra musel ísť schladiť horkú hlavu do spŕch. Jeho tím nakoniec prehral 1:0 po góle Hurtada z 80. minúty. Zápas nedohral ani Evrov spoluhráč Kamara, ktorý bol vylúčený v 87. minúte po druhej žltej karte.