Home Móda Video: Muž si po 14 rokoch oholil bradu. Členovia jeho rodiny ho nespoznali!

Video: Muž si po 14 rokoch oholil bradu. Členovia jeho rodiny ho nespoznali!

0
Video: Muž si po 14 rokoch oholil bradu. Členovia jeho rodiny ho nespoznali!
Izraelskej pobočke jednej medzinárodnej reklamnej agentúry sa podaril úctyhodný kúsok. Pre kampaň na žiletky oslovili muža, ktorý nosil 14 rokov bradu. A čo myslíte, čo s ním urobili? Presne tak, oholili, úplne dohladka!

Väčšinu reklám ignorujeme, pretože nám ide na nervy a stále je len o tom istom. Občas však motyka vystrelí a objaví sa reklama výnimočná a úplne iná než všetky ostatné. Presne taká je i kampaň na žiletky, ktorá svoju výnimočnosť získala vďaka chlapíkovi nosiacemu nepretržite 14 rokov bradu.

Zamestnanci reklamky mu zrejme museli ponúknuť pekný balík peňazí, keď sa po takom dlhom čase nechal nahovoriť na oholenie svojho plnofúzu. Video však nie je len o sňatí brady. Na to, aby reklama ľudí zaujala, musí v sebe skrývať emócie a to, samozrejme, vedia i kompetentní. Preto muža nahovorili, aby natočil na video nielen proces oholenia 14-ročnej brady, ale aj reakciu príbuzných na jeho nový imidž. A emócie sa zrazu valili z každej strany. Tie najkrajšie prídu zo strany jeho manželky a i detí. Bodaj by nie, keď pred nimi stál akoby nový človek.

Musíme uznať, že kampaň sa naozaj podarila a vďaka mužovi s bradou si ju zaiste zapamätá úplne každý bez rozdielu pohlavia či porastu na tvári. 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=r8PPYv83wtY

Foto: Youtube