Škodoradosť je najväčšia radosť. Mladík v tomto duchu natočil brutálnu hádku svojho kamoša s frajerkou, ktorá sa skončila nielen rozchodom, ale aj rozbitým iPadom.

To, že my muži inklinujeme k vecičkám ako telefóny, iPady či playstation, ženy často nechápu. Bohužiaľ, práve títo miláčikovia bývajú často predmetom partnerských hádok. Jedná taká škriepka je zachytená aj na videu, v ktorom žena svojmu partnerovi vykrikuje, ako mu je iPod prednejší, že je celý jeho život, že je vkuse na telefóne, že sa stále hrá, že nevie normálne komunikovať a bla, bla, bla a bla, bla, bla. Samozrejme, na rad prichádza aj pretras ďalších žien, a to, s kým si stále píše. Medzitým však dievča použije xy nadávok a nakoniec jej nervy prasknú natoľko, že mužovi vytrhne z rúk milovaný iPod, otrieska ho o stenu a vyhlási – je koniec!

Prečítajte si tiež: 10 vecí, ktorými nasierame naše polovičky (a nám to nevadí)

Mužov kamarát nahral v rámci srandy celú scénku na kameru, no na jej konci však dokonca on sám usúdil, že obsah asi nie je vhodný zdieľať s verejnosťou. Ale, nanešťastie, v ňom prehovoril škodoradostný duch a video máme už aj my a dokonca so slovenskými titulkami! 😀