Neverili by sme, že dnes ešte existujú uvedomelí puberťáci, ktorých nepohltili všetky skazy číhajúce na mladú generáciu z každého rohu. Jeden z nich sa volá Mike a vo svojich štrnástich rokoch to poriadne natrel všetkým jeho rovesníčkam!

Je Slovák, volá sa Mike a už vo svojich štrnástich rokoch sa venuje vlogovaniu, teda natáčaniu vlastných videí, v ktorých sa vyjadruje vždy k nejakej téme. Nás zaujalo najmä to, kde opisuje, čo nechápe na ženách. Ak máte 25 a viac, tak vám zrejme všetky jeho názory budú známe, no prekvapivé je zistenie, že ich zdieľa aj takýto mladý chalanisko. Video síce trvá takmer sedem minút, ale oplatí sa vydržať až do konca.

Vyzerá to tak, že Mike je naozaj rozhľadený mladý muž, ktorý má pred sebou ružovú budúcnosť. Len s výberom frajerky to bude mať asi ťažšie, ak sú všetky baby v jeho veku také ako opisuje. 🙂

Foto: Youtube