Miroslav Stoch, slovenský futbalista v službách tureckého veľkoklubu Fenerbahce Istanbul, sa stal vo včerajšom zápase predkola Európskej ligy hrdinom večera. Jeho tím zvíťazil nad švajčiarskym Grasshoperom rozdielom triedy 3:0 a Miňo sa pod túto výhru podpísal dvoma gólmi, z ktorých oba boli pastvou pre oči každého futbalového fanúšika!

Fenerbahce v domácom zápase proti Grasshoperu vyhrávalo už od štvrtej minúty po presnom zásahu marockého záložníka Aatifa Chahechouheho. Práve jeho vystriedal v 69. minúte stretnutia 26-ročný slovenský reprezentant Miňo Stoch, ktorý už o tri minúty neskôr krásnou strelou z hranice šestnástky zvýšil náskok svojho tímu. Písala sa 72. minúta stretnutia, Fenerbahce vyhrávalo 2:0, ale to ešte ani zďaleka nebolo všetko od Slováka s číslom 99 na drese.

72′ Miňo Stoch zvyšuje na 2:0

V nadstavenom čase mali fanúšikovia tureckého Fenerbahce opäť dôvod k radosti a opäť im ho daroval slovenský špílmacher. Hosťujúceho gólmana tentokrát Stoch prekonal nádhernou strelou spoza šestnástky a svojím druhým gólom v zápase uzavrel stav stretnutia na konečných 3:0.

90+2′ Miňo Stoch druhým gólom uzatvára na 3:0

Video: Twitter.com | Foto: Twitter.com