mestská polícia video

Slovenským Facebookom koluje video z rozhovoru medzi človekom, ktorý spáchal priestupok, a dvomi mestskými policajtmi. Muž vraj na túto dvojicu zamestnancov polície podal trestné oznámenie za arogantné správanie, ich údajnú snahu vyvolať konflikt a za obmedzovanie osobnej slobody. Napriek tomu, že názory na video sa veľmi líšia, autor prosí o jeho zdieľanie!Na slovenskom Facebooku koluje video z Nitry, na ktorom je zachytený rozhovor dvoch zástupcov miestnej mestskej polície a pána Romana H., ktorý len veľmi ťažko niesol pokyny a správanie spomenutej dvojice v uniforme. Preto sa z tohto incidentu rozhodol natočiť video, ktoré sa teraz šíri internetom. Roman H. údajne podal na dvojicu policajtov trestné oznámenie za vyvolávanie fyzického konfliktu a obmedzovanie osobnej slobody.

Ako to už pri takýchto kontroverzných incidentoch býva zvykom, svojich priaznivcov a taktiež odporovateľov má jedna aj druhá strana. Aký je váš názor? Bolo nevhodné správanie Romana alebo dvojice policajtov?

Video mestská polícia a páchateľ priestupku

Video: Facebook.com | Foto: Facebook.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D