Nevera sa niekedy nevypláca. Svoje o tom vie už aj mladík z Las Vegas, ktorý poriadne podcenil situáciu a svoju novú známosť si domov doviedol za nie príliš priaznivých podmienok. Jeho priateľka Mandie totiž čakala v aute na svoju šancu, kedy bude môcť dvojici pomer dokázať a neposlušnému priateľovi sa poriadne pomstiť. Chalanisko sa v pokoji so svojou hnedovlasou milenkou objímal na gaučovke vo vnútri domu, v ktorom žil s oficiálnou priateľkou Mandie. To však len do momentu, kým sa do domu nevybrala aj samotná Mandie. „Nevie, že som zistila, že ma nejaký čas podvádza. Vyzerá to tak, že zabudol, že mi na Vianoce daroval taser. Do pi*e s ním!,“ rozhorčila sa v aute. Keď sa snažila zistiť, kto je nechcená brunetka v jej dome, mladík sa pomaly začal zamotávať. „Hej, počkaj. To nie je moje dievča, to nie je moja priateľka!,“ v šoku sa snažil brániť.

Bolo však už neskoro. Priamo do jeho rozkroku totiž v tom čase putovalo až 50 000 voltov. To musela byť veru poriadna bolesť, ktorú chalanovi rozhodne nezávidíme.

Foto: YouTube.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Gustav
Charakterizovať Gustáva je len veľmi ťažké. Vo všeobecnosti ale platí, že ide o mladého chalana, ktorý nijako nevytŕča z davu. Milovník športu, pekných žien a večný študent sa s vami rád podelí o tie najzaujímavejšie témy a postrehy.