Šialený Japonec chcel prostredníctvom Twtitch-u predviesť svojim divákom, ako možno pomocou zápalky založiť oheň. Na tom by, pochopiteľne, nebolo nič, keby po založení „večného ohňa“ 40-ročný muž zápalku riadne uhasil a ochladil. Hlavný hrdina videa má na to ale iný názor.

Len ťažko si možno vysvetliť počin šialenca, ktorý tlejúcu zápalku odhodil do kopy papiera, do ktorého, mimochodom, len niekoľko sekúnd predtým dôkladne vyutieral horľavú látku zo zapaľovača, ktorá sa tak okamžite vznietila. Hoci si to muž v prvom momente ani len nevšimol, neskôr sa snažil čoraz väčší plameň uhasiť. A keďže sa mu to nedarilo, vrece plné papierových vreckoviek zaniesol k skrini – čuduj sa svete, drevenej.

Ak si ale myslíte, že toto je už vrchol jeho „predstavenia“, ste na omyle. Japonec totiž neváhal oheň hasiť ani kartónmi, ktoré našiel pohodené v izbeči dekami. Oheň bol ale čoraz agresívnejší, aj preto sa náš hrdina rozhodol zájsť si pre “dostatočné” množstvo vody, ktorým plánoval dostať oheň pod kontrolu.

Tragikomédia sa našťastie neskončila tak zle, ako sa mohla. Hoci zhorelo mužovi z Japonska podľa slov hasičov približne 30 % domu, straty na ľudských životoch zaznamenané neboli. Popáleninám sa ale nevyhli tri staršie osoby.

https://www.youtube.com/watch?v=cbYHY_QhiBw

Zdroj, zdroj foto: Youtube