Už sme si zvykli, že neohľaduplní vodiči parkujú na nevhodných miestach. Najnovšie sa s autom jedného takého grázlika pohral i nabúchaný chlap, ktorý jeho auto ručne-stručne odpratal z cyklistického chodníka.

Vodiči, ktorí si parkujú, kde chcú, nerešpektujúc žiadne príkazy či pravidlá, idú nám „normálnym“ pekne na nervy. Napríklad obyvatelia gruzínskeho mesta Tbilisi upozornili na problém parkovania áut na miestach určených pre hendikepovaných veľmi kurióznym, no výstižným spôsobom. Na všetky parkovacie státia umiestnili invalidné vozíky, pričom nechali voľné len jedno jediné miesto, ktoré bolo rezervované pre postihnutých. To, či tento krok pomohol k vylepšeniu danej situácie, netušíme, ale nápad to bol rozhodne geniálny!

Aktuálne po internete koluje aj ďalšie video, ktoré taktiež ukazuje nevhodne zaparkované vozidlo. Jeho zadná časť totiž zasahovala do cyklistického chodníka. Tento problém však vyriešil odvážny cyklista, rambo, ktorý auto jednoducho premiestnil za čiaru tak, aby nebránilo v ceste ostatným cyklistom a z jeho dobrého a obdivuhodného skutku sa stal hit internetu. Bodaj by nie, veď niečo také sa veru nevidí každý deň.

https://www.youtube.com/watch?v=luNGjffDjCs

Foto: Youtube