To, čo sa podarilo skupinke chlapcov s názvom How Ridiculous, sa nevidí len tak často, lepšie povedané, nevidí sa to vôbec. Chalani trafili loptu do basketbalového koša z výšky 126,5 metra!

Nad obdivuhodným kúskom Dereka, Scotta, Kyleho a Bretta jasá celý svet, a to nielen ten basketbalový. Austrálčanom sa podarilo nasmerovať basketbalovú loptu priamo do koša z priehrady na rieke Gordon v Tasmánii. Pozor – z výšky 126, 5 metra. Nemyslite si, že to bol len taký ledabolo zásah založený na princípe pokus – omyl. Chalani sa na “streľbu” pripravovali a museli čakať takmer tri dni na ideálne počasie a na presný zásah potrebovali 4 – 5 hodín. Celú akciu si zdokumentovali na video, ktoré má po troch dňoch od zverejnenia na Youtube takmer 3 milióny zhliadnutí.

Absurdný hod do koša však podľa slov How Ridiculous určite nie je ich posledným nadprirodzeným úkazom. Mladíci mieria ešte vyššie a sľubujú kôš z heliportu na streche prvého sedemhviezdičkového hotela na svete Burdž al-Arab v Dubaji, ktorý meria cca 321 metrov a taktiež by radi skúsili rovnaký počin z výšky 643 metrov, z mrakodrapu Burdž Chalífa nachádzajúcom taktiež v Dubaji.

Foto: Youtube
Zdroj: dailymail.co.uk