Všetko sa začalo v roku 2006, kedy takmer 2000 ľudí zažilo podobný incident s rovnakým záhadným mužom. Všetci do jedného sa totiž zhodli, že presne tento neznámy chlap sa objavil v ich snoch!

Jedná sa o celkom zvláštny príbeh. Takmer pred 12-timi rokmi sa jedna žena sťažovala svojej psychologičke, že sa jej do snov stále vkráda záhadný muž, ktorého nikdy nevidela, ale kecá jej do života. Namaľovala jeho portrét a nechala ho položený v ordinácií. O pár dní si tento obraz všimol iný pacient a prehlásil, že tohto muža vída vo svojich snoch. Nebol však zďaleka posledný!

Od roku 2006 prípad nabral na otáčkach a na svetlo vyplávalo takmer 2000 ďalších ľudí, ktorí tvrdia, že muža spoznávajú zo svojich snoch.

Vedci pre tento fenomén nemajú vysvetlenie. Ľudia, ktorým sa muž prisnil, sa nepoznajú a nemajú okrem záhadného cudzinca nič spoločné. Niektorí sa však nazdávajú, že obraz muža sa dostáva do pamäti, pričom vypláva vždy pri emočne vypätých situáciách práve počas spánku a snívania. Kto vie, kde je pravda…

Zdroj: Vice.com | Foto: YouTube, Giphy.com