Krásne dvojičky sa v slovenskom šoubiznise pohybujú už v podstate od detstva. A hoci majú slušnú základňu fanúšikov, nájdu sa aj hejteri. Ako reagujú na nepríjemné komentáre známe dvojičky?

Veronika a Daniela Nízlové sú azda najznámejšie slovenské dvojičky vôbec. Len nedávno sa objavili na Česko Slovenskom plese a poskytli aj rozhovor. Obidve sú už v šoubiznise od detstva, a hoci to prináša veľa výhod ako napríklad slávu a peniaze, nie je to vždy jednoduché. Twiinsky sleduje na Instagrame už viac ako 130 tisíc ľudí, no je pravda, že sa nájdu aj neprajníci. Ako sa s tým dvojičky vyrovnávajú?

Pre portál Tvnoviny.sk priznali, že na Instagrame sa väčšinou stretávajú s pozitívnymi ohlasmi, no na rôznych iných portáloch sa nájde aj veľa negatívneho. To však radšej nečítajú, no je pravda, že sa to k nim občas dostane cez rodinu alebo kamarátov. Twiinsky však priznali, že to ide jedným uchom dnu a druhým von, lebo sa to proste inak nedá. A my sa im teda vôbec nečudujeme, sú mladé, talentované a krásne, takže fakt nemá zmysel strácať čas s hejtmi!

Twiins

Zdroj: Tvnoviny.sk | Foto: Instagram/Twiinsmusic