Pri prvom stretnutí žena aj muž do tridsiatich sekúnd vedia, či by sa s tým druhým vyspali alebo nie. Osemdesiat percent žien nezaujíma výška vášho bankového konta či dešifrovanie značky auta z kľúčov, ktoré ste práve voľne pohodili na barový pult hneď vedľa tučnej peňaženky. Každú ženu, vrátane modeliek, odrovná práve humor, originalita, inteligencia a charizma. Charizmu si nevytvoríte len nedostupným výzorom drevorubača, začínajúceho muzikanta alebo úspešného manažéra. Okrem pohľadu, gesta či kúpeného drinku sú dôležité slová, akými sa na ulici alebo v bare k žene prihovoríte. Prečo teda nežnejšie pohlavie neohúriť prvými slovami? Dajte jej chrobáka do hlavy a nedovoľte jej na vás zabudnúť. Byť originálny sa oplatí. Preto sa naučme, ako baliť a nestrápniť sa!

 

„Baličské hlášky“ dovolené len na retro párty

Dnes ženu starými a ošúchanými baličskými hláškami skôr odplašíte. Môže nadobudnúť pocit, že ste sa ich naučili od vášho otca, ktorý takto zbalil na zábave v Lučenci v sedemdesiatomštvrtom vašu mamu alebo od staršieho brata, ktorý je starý mládenec, gay, farár.

Hláškami sa nikdy nedotýkajte jej fyzických predností. Skôr ako v nádejné rande môžete očakávať päsť medzi oči.

„Ak majú tieto párky deväťdesiatpercentný obsah mäsa, vaše prsia sú stopercenté?“

Astrológia, genetika a falošné obvinenie rodičov nežnejšieho pohlavia vás zavedú do slepej uličky a určite neskončíte pri debate o tom, ako ste si karmicky blízky a aké ste znamenie.

„Tvoj otec musel byť zlodej, keď ukradol hviezdy a vložil ich do tvojich očí.“

Nepúšťajte sa ani do lacnej metafyziky zaváňajúcej pokusom o prepojenie so športovými aktivitami. Spoločnú kalokagatiu takto nedosiahnete.

„Ty musíš byť poriadne unavená, keď celý deň beháš v mojich myšlienkach.“

Ak nezvládate základnú geografiu, ťažko s vami váš objekt niekedy nasadne do auta.

„Máš mapu, pretože som sa stratil v tvojich očiach.“

Romantika, priamočiarosť či humor?

Ženy oveľa viac uprednostňujú originálny prístup mužov a balenie, ktoré im dáva možnosť voľby. Túžia po zážitkoch, neopakovateľných chvíľach a interakcii. Dovoľte im preniknúť do vášho sveta a namiesto toho, že im budete blabotať o tom, aké sú zvodné a krásne, ukážte im svoje ja.

balenie 2

„Mám zoznam vecí, ktoré chcem stihnúť pred tridsiatkou. Pomôžeš mi splniť bod číslo sedem, ísť na prechádzku všetkými bratislavskými mostami s dievčaťom ako si ty?“

Dievča sa s vami rado stretne aj inde ako na diskotéke a vy máte zámienku pozvať  ženu na prechádzku alebo ďalšie rande, pretože zoznam pred tridsiatkov poukazuje na vašu originalitu a ponúka široké možnosti, kam by ste dievča chceli pozvať alebo čo všetko by ste s ňou chceli skúsiť.

Ak chcete ženu dostať dnes večer do postele, buďte úprimný. Jedna z troch žien určite neodolá. Nezaobaľujte svoju túžbu do prázdnych, lepkavých slov, oveľa viac zabodujete, ak na to pôjdete priamo. Ženy, ktoré si chcú rovnako užiť a netúžia po romantickom balení, určite neodolajú.

„Som sviňa, ale hovorím ti to na rovinu. Chcem sa s tebou dnes večer vyspať, myslím, že si to obaja užijeme. Nechcem ti tu trepať bludy o tom, aká si pekná, lebo ty to vieš. Si veľmi pekná. Takže si ušetrime čas a o päť minút ťa budem čakať hore. Je na tebe, či sa ku mne pridáš alebo nie.“

Ak netrpíte donjuanským komplexom a nie ste žiadny lokálny seladón, stále je možnosťou ako zaujať humor. Pokiaľ si ženy nedávajú pozor na vrásky, milujú, keď sa môžu smiať a zabávať sa. Každá žena rada tak trochu aj komentuje iných a ak ju vyzdvihnete spomedzi ostatných, určite zaujmete. Najmä ženy, ktoré sú samostatné, nezvádzajú na parkete boj žiadnymi se*uálnu-akciu-napodobňujúcimi pohybmi a nemajú problém kúpiť vám whisky. Cyničky pri bare nie sú zakomplexované feministky. Noc s nimi vám môže vyraziť dych, musíte im dať ale priestor na vyjadrenie vlastného názoru.

„Keď ľudia tancujú, vyzerajú pri tom ako zvieratá v Zoo. Aha, medvede, žirafy, tučniaky… Ako podľa teba pri tanci vyzerám ja?“

Nebojte sa byť pri balení samým sebou a hlavne nepodceňujte inteligenciu nežnejšieho pohlavia. Určite sa to odrazí na vašom milostnom živote.

Autor: Dunčo