Blondínka Monika lásku k niekdajšiemu bossovi slovenského podsvetia nezaprie. Práve naopak, kráska sa rozhodla pre veľký zvrat, nadobudla právnické vzdelanie a vyzerá to tak, že chce byť milencovi nápomocná ešte viac ako doteraz!

Aj keď mnohí o úprimnosti lásky mladej Moniky a mocného mafiánskeho bossa pochybovali, zdá sa, že puto medzi zaľúbencami je pevnejšie ako kedykoľvek predtým. Dvadsaťdeväťročná dievčina dokázala, že pre Mikuláša Černáka je schopná urobiť naozaj čokoľvek. Svedčí o tom aj jej úspešne ukončené právnické vzdelanie. Už v roku 2013 sa príležitostná modelka odhodlala k tomuto kroku, aby mohla Černáka v base navštevovať častejšie, a to ako jeho právnička. Naskytuje sa tu otázka, či sa dievčina rozhodne svoju lásku v budúcnosti zastupovať aj na súde.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Diplom z práva Monika získala už minulý rok na Vysokej škole Danubius v Sládkovičove, kde sa v minulosti venoval právu aj Juraj Ondrejčák, lepšie známy pod mafiánskou prezývkou Piťo. Blondínka sa tak ako právnička môže skutočne s odsúdeným bossom stretávať oveľa častejšie ako doteraz. Podľa informácií portálu pluska.sk to potvrdil i hovorca Zboru väzenskej a justičnej stráže Adrián Baláž: „Odsúdený má právo na poskytovanie právnej pomoci advokátom – pri jednotlivých úkonoch môže advokáta zastúpiť advokátsky koncipient – alebo inou osobou, ktorá ho zastupuje v inej právnej veci, ktorá môže v medziach svojho splnomocnenia korešpondovať a hovoriť s odsúdeným.“ 

Zdroj: pluska.sk Foto: Facebook