Možno ste v minulosti postrehli v televízii americkú šou Svadobná noc v Las Vegas. Úplne neznáma žena a muž sa jednoducho vzali. Potom sa síce chceli rozviesť, no nebolo to tak jednoduché.

Markíza sa rozhodla prísť so šialenou novinkou! V televízii by sa mala objaviť reality šou s názvom Svadba na prvý pohľad. Vystupovať v nej budú ľudia vo veku od 25 do 40 rokov, ktorí sú pripravení spraviť tento závažný krok. Experti si ich preklepnú a vytvoria páriky, ktoré sa majú vziať. Problém je v tom, že sa pred svadbou ani raz nestretnú. Televízia im zaplatí svadbu, medové týždne a pod dohľadom kamier sa dvojica po sobáši začne konečne spoznávať. Lenže, čo ak potom zistia, že spolu vlastne byť nechcú?

Je otázne, či budú svadby reálne alebo iba naoko, ale ak by išlo o skutočný sobáš, hrozí, že rozvodovosť na Slovensku poriadne porastie. Aké šťastie by totiž museli mať páriky, aby im to naozaj vyšlo? Nuž, to asi zistíme v najbližších mesiacoch. Šou by sa mala na televíznych obrazovkách objaviť vo februári.

Foto: Markiza.sk | Video: YouTube