Aj vy určite patríte k chlapom, ktorí chcú pre svoju polovičku to najlepšie a radi jej doprajete počas se*u poriadne vyvrcholenie. Vedeli ste však, že môžu dosahovať aj superorg*zmus?

Vedci pritom pod týmto pojmom označujú sériu vyvrcholení počas jedného milovania. Niektoré ženy sú síce rady, ak dosiahnu aspoň jeden, no niektoré si ich dokážu užiť hneď niekoľko. Možno ste však netušili, že na to, aby ho dosahovala aj tá vaša, potrebuje len kombináciu týchto dvoch trikov.

Vedci prišli na to, že zmixovaním poriadnej relaxácie a cvičenia jogy je žena schopná následne dosiahnuť až 100 vyvrcholení počas jedného milostného aktu! Samozrejme, nepotrebujeme sa nutne vyšplhať až na toto závratné číslo, no aspoň nejaké 2-3 by určite potešili partnerku aj vaše ego. Navyše sa ženám počas vrcholu do tela uvoľňuje hormón oxytocín, vďaka ktorému je žena jednak zdravšia a jednak sa pritom stále viac naväzuje na svojho partnera, teda na vás. A to v praxi znamená starú známu závislosť na s*xe. Tak čo, idete do toho?

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt woman orgasm gif

Zdroj: dailymail.co.uk |Foto: YouTube