Dane Wigington je expertom na takzvaný fenomén chemtrails, čo sú vlastne biele čiary, ktoré ostávajú na oblohe za lietadlami. Práve tieto čiary nám údajne škodia ďaleko viac, ako si myslíme a čoraz viac vedcov sa prikláňa k teórií, že sme len krôčik od likvidácie našej planéty.

Na kondenzačných stopách za lietadlami všeobecne nie je nič zvláštneho. Na oblohe sa objavujú od 40-tych rokov 20. storočia. Tento efekt priniesli tryskové motory. Spôsobuje ho miešanie horúcich motorových spalín a studeného vzduchu. Posledných 10 rokov sa však, inak bežné, kondenzačné pásy začali na oblohe držať omnoho dlhšie ako kedysi a ich správanie je veľmi zvláštne. Dane Wigington z organizácie Geoingeneering Watch je presvedčený, že sme len krôčik od našej vlastnej sebalikvidácie. Prostredníctvom tzv. chemtrails alebo čiar na oblohe je údajne umelo ovplyvňovaná klíma, počasie a dokonca sú tieto čiary zodpovedné za každoročné ubúdanie včelstva.

Schránka 28

„Je to najkatastrofálnejšia a najaktuálnejšia hrozba, akej sme od jadrovej katastrofy čelili, bodka,” prehlásil Dane Wigington. Už pred rokom tento “vedec” vyhlasoval, že zlyhanie zemskej biosféry sa stále zhoršuje. Či už sa jedná o vymieranie koralových útesov, alebo o 74 stupňov Celzia nameraných v Iráku a Iráne. Životaschopnosť Zeme vraj neustále klesá a blíži sa k bodu zlomu, z ktorého už nebude cesty späť.  Ku fenoménu chemtrails sa na internetovej diskusií nedávno vyjadrila aj istá slovenská lekárka:

Schránka 27

“Registrujem tento “jav” intenzívne od roku 2012, s odstupom cca 1-2 dní po výrazne začiarovanej oblohe máme natrieskanú ambulanciu s ochoreniami horných a dolných dýchacích ciest (robila som si záznamy do kalendára celý rok). Majú identický priebeh, vznik po pobyte vonku, z plného zdravia, niektoré vlny s chrípkovými prejavmi, iné vlny s charakteristikou bakteriálnej infekcie (zelené hlieny, vysoké CRP), zaujímavé sú potom stavy, kde je obraz akoby chemickej iritácie dýchacích ciest bez laboratórnych zmien, “iba” nevysvetliteľné kašle a bolesti hrudníka s pálením dýchacích ciest a popisom divných pachutí a divného dychu. Čo skúsenému človeku udrie do očí, sú práve tie epidemiologické súvislosti: veľkoskupinový výskyt v relativne krátkom období, identický priebeh a príčinná súvislosť: KEDY sa to objaví….Podrobnosti by boli na veľmi dlhú debatu…”.

Tak čo poviete, ste aj vy náchylný veriť tejto konšpiračnej teórií, alebo súhlasíte so všeobecne uznávaným názorom, že čiary za lietadlami sú jednoducho obyčajné, kondenzačné stopy vo vzduchu…?

Zdroj/Foto: Youtube, Wikipedia.org