O kazení mobilov či tabletov vám asi nemusíme veľa hovoriť, pretože sa stavíme o čo chcete, že ste počas svojho života minimálne raz nadávali nejakému spomenutému zariadeniu a najradšej by ste ho pri známkach kazy vyhodili z okna.

Na všetko však existuje riešenie a nič nemusí letieť ani z okna, ani do koša. Jedným z takýchto riešení môže byť aj Servis Mobilov SK, ktorý si hravo poradí so značkami HTC, Apple iPhone, iPod, iPad, Nokia, Samsung a Sony a váš mobil či tablet dá do pôvodného stavu.

Servis Mobilov SK sa špecializuje na poškodené dotykové plochy, lcd, problémy s nabíjaním, výmenu mikrofónov aj reproduktorov, poruchy klávesníc, signálu, výmenu krytu, ale aj na inštaláciu či zálohovanie dát z telefónov a taktiež predaj príslušenstva ako nabíjačky, púzdra, držiaky, batérie atď.

Vzhľadom na to, že Servis Mobilov SK už na trhu pôsobí 12 rokov, presne vie,  ako zákazníkovi pomôcť a ako ho nesklamať. Možno ste ani nevedeli, že ide o jediný servis na Slovensku, ktorý vymieňa náhradné diely na počkanie, a to bez poplatku za diagnostiku (napr. dotykovú plochu s lcd na iPhone za 15 minút a všetky potrebné diely majú vždy skladom). Pri vašich mobilových a tabletových problémoch sa budete môcť obrátiť na 9 profíkov s dlhoročnými skúsenosťami z autorizovaných servisov (najvyšší level odbornosti v SR level 4+).

phones

Okrem servisu ponúka Servis Mobilov SK aj predaj nových a  použitých telefónov s dvojročnou zárukou a dokonca aj luxusné modely Vertu a Tag Heuer. Denne tieto služby využije 60 – 70 zákazníkov, preto ak budete mať akékoľvek starosti s vašim telefónom či tabletom, neváhajte navštíviť Servis Mobilov SK.

Viac informácií sa dozviete z www.servismobilov.sk.