Či už si to chceme priznať alebo nie, drogy sa v posledných rokoch vo veľkom rozšírili medzi našu spoločnosť a už dávno to nie je len o jednom jointe “na náladu”. Na Slovensku sa teraz obajvila nová droga, ktorej užitie má skutočne fatálne následky. 

Nie je to tak dávno, čo zostal svet šokovaný objavením novej drogy s názvom “krokodíl”, ktorá po pár dávkach doslova rozkladala ľudí za živa. Veľmi podobným prípadom je aj tzv. Zombie droga, ktorá sa podľa informácií portálu Pluska rozšírila už aj na Slovensku. Tento web uvádza, že už druhá dávka môže spôsobiť smrť!

Napriek tomu, že táto zombie droga obsahuje životu nebezpečné syntetické látky, podľa posledných správ sa predáva dokonca ako “obyčajný” balíček bylliniek. Efekt po užití je skutočne desivý, keďže človek sa mení na tzv. zombie, teda živého mŕtveho, akých poznáme napríklad z hororov. V susednom Poľsku i Česku už táto droga pripravila o život niekoľko mladých ľudí a podľa všetkého sa tento tovar už dostáva aj na Slovensko. Viac sa dočítate –TU–.

zombie droga

Zdroj: Pluska.sk | Foto: YouTube