V známej európskej metropole odhalili niečo, čo sa len tak nevidí. Turisti sem cestujú len preto, aby si mohli ukojiť svoje zvrátené chúťky. Z detailov a fotiek vám príde zle.

V srbskom meste Belehrad odhalili niečo odporné. Jazdia sem pravidelné zájazdy turistov, ktorí vôbec nechcú vidieť jeho krásy, ale ukojiť zvrátené chúťky. Od farmárov si za približne 70 až 150 eur prenajmú psy, kozy, ovce, mačky alebo kravy, ktoré použijú na naplnenie svojich se*uálnych potrieb. V prípade, že sú ochotní priplatiť si ďalších 50, dovolia im celú nechutnosť aj natáčať na mobil. Nejde pritom vôbec o pár zvrhlíkov, do mesta takto jazdia húfy turistov najmä z Nemecka, Holandska, Švédska a Veľkej Británie. Nedávno sa podarilo získať nechutné fotografie, na ktorých leží zneužívaný psík v dámskych silonkách a lodičkách. Čo je ešte odpornejšie, farmári zaoberajúci sa takýmto obchodom nevidia na svojom konaní nič zlé.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Proti ich neľudskému biznisu už zakročuje skupina Leviathan na čele so šéfom Pavlom Bihalom. Jej cieľom je, aby sa podobné praktiky skončili a „farmy“ zatvorili. Rovnako sa aj stará o zúbožené a zneužité zvieratá. Skupina aktuálne rieši prípad, v ktorom objavila takúto farmu priamo na byte: „Máme informácie o klube, ktorý sa nachádza v byte. V súčasnosti čakáme na potvrdenie lokality, aby sme to mohli nahlásiť polícii,“ vysvetľuje Bihal. Tento prípad bude ešte beh na dlhú trať, no obyvatelia sú vďační, že sa proti podobnému zverstvu vôbec niečo podniká.

Zdroj: mirror.co.uk | Foto: YouTube, Facebook