Ak sa chystáte v lete do Londýna a okrem klasických atrakcií, ktoré hlavné mesto ponúka, by ste chceli zažiť aj niečo výnimočne vzrušujúce, máme pre vás jeden tip. Jedná sa o úplne novú nudistickú reštauráciu v centre Londýna, ktorej brány sa otvoria v júni po dobu troch mesiacov.

Reštaurácia Bunyadi nie je ešte ani otvorená a už si vyše 4-tisíc ľudí rezervovalo miesto, čím sa ocitli v poriadne dlhom poradovníku. Kapacita podniku bude pritom 42 miest, hlavné jedlo sa bude pohybovať v cene okolo 55 až 65 libier a na svoje si rozhodne prídu vegáni a nudisti.

restauracia

Zaujímavosťou je, že reštaurácia sa bude niesť v prirodzenom duchu, nielen čo sa „oblečenia“ týka. V jej priestoroch totiž nebude elektrické osvetlenie, telefóny či bežné stolíky a stoličky. Taktiež príprava jedla bude prebiehať na ohni a použité budú výlučne ekologické a prírodné suroviny. Pre väčšie súkromie budú stolíky oddelené bambusovými rohožami.

reštaurácia

Pozitívom, predovšetkým pre tých menej odvážnych je, že reštaurácia bude rozdelená na dve miestnosti. Jedna pre nudistov a druhá pre bežných zákazníkov, teda nahota nie je určite podmienkou.

Zdroj: gqitalia.it | Foto: Facebook, Instagram